Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Duszniki

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICHW DUSZNIKACHSZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICHW DUSZNIKACH
Duszniki

Zakres obowiązków: - wykonywanie obowiązków nauczyciela psychologa z uczniami klas I-VIII szkoły podstawowej, - diagnozowanie, - konsultacje indywidualne, - zajęcia grupowe z dziećmi w szkole, - współpraca z rodzicami, Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel psycholo...

29.08.202429.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Psycholog pełniący funkcję wicedyrektora przedszkola

DYREKTORDYREKTOR
Tarnowo Podgórne

Przedszkole w gminie Tarnowo Podgórne zatrudni na stanowisko wicedyrektora PSYCHOLOGA z wykształceniem pedagogicznym. Poszukujemy osoby z talentami menedżerskimi, życzliwej i uśmiechniętej, pełnej zaangażowania i pasji w pracę, potrafiącej współtworzyć środowisko przyjazne i radosne dla dzieci oraz ...

28.05.202428.05.2024