Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Hel

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W HELUZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W HELU
Hel

Zakres obowiązków: Praca nauczyciela specjalisty w jednostce publicznej.Udzielanie pomocy psychologicznej uczniom. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

19.08.202419.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczycieli kl. 1-3, pedagogów lub psychologów do zajęć sobotnich

ALBERTALBERT
Gdynia

To praca stała, na cały rok szkolny. Poszukujemy nauczycieli klas 1-3 SP albo pedagogów lub psychologów do prowadzenia stałych zajęć pozalekcyjnych w Gdańsku lub w Gdyni (do wyboru). Zajęcia technik szybkiego czytania i efektywnej nauki z dziećmi z 2-3 kl. SP i 4-6 SP. Edu bezpłatnie przeszkoli kand...

08.09.202408.09.2024
od 780 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Nauczyciel Edukacji Przedszkolnej

DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NASZA PLANETADWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NASZA PLANETA
Kosakowo

Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne „Nasza Planeta” (https://www.facebook.com/nasza.planeta) zatrudni NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (lokalizacja: Pogórze Gdynia Kosakowo -Pogórze, ul. Wiejska 123) Do podstawowych obowiązków należeć będzie:prowadzenie zajęć edukacyjno-wychowawczychcodzienn...

24.06.202424.06.2024