Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Janów Lubelski

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Janów Lubelski

Numer oferty: StPr/24/0292Obowiązki:Organizacja pomocy psychologicznej, diagnozowanie, opiniowanie, prowadzenie psychoterapii oraz udzielanie pomocy psychologicznejWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne) komunikatywność umieję...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOH. PORYTOWEGO WZGÓRZA W JANOWIE LUB.I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOH. PORYTOWEGO WZGÓRZA W JANOWIE LUB.

Zakres obowiązków: Organizacja pomocy psychologicznej, diagnozowanie, opiniowanie, prowadzenie psychoterapii oraz udzielanie pomocy psychologicznej Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne) umiejętność - ko...