Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Kazimierza Wielka

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNAPORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
Kazimierza Wielka

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć TUS z dziećmi i młodzieżą, diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży, profilaktyka, doradztwo psychologiczne. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wymagane wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Umiejętność do posługi...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0277Obowiązki:Prowadzenie zajęć TUS z dziećmi i młodzieżą, diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży, profilaktyka, doradztwo psychologiczne.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogicznePozostałe wymagania:Wymagane wykształcenie wyższe z pr...

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK SŁONECZNE NUTKIPRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK SŁONECZNE NUTKI
Koszyce

Przedszkole Słoneczne Nutki mieszczące się na ulicy Marii Skłodowskiej Curie 6 w Koszycach (powiat proszowicki) poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej lub wczesnoszkolnej na pełny etat.Poszukujemy osoby, które jest gotowe za pomocą różnych metod nauczania zachęcić naszych przedszkolaków do pod...

28.03.202428.03.2024