Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Nowa Ruda

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG 9/22 ETATU

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1
Nowa Ruda

Zakres obowiązków: - prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, - diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu w celu rozwiązywania problemów wychowawczych oraz wspierania rozwoju dzieci, - czynności wynikające z zadań statutowych przedszkola z uwzględnieniem zajęć opiekuńczo-wychowaw...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla psychologa w przedszkolu w Kłodzku!

ALICJA KACZMARCZYKALICJA KACZMARCZYK
Kłodzko

NTPP Subrideo przy ul. Harcerzy 6/1 w Kłodzku zatrudni nauczyciela psychologa! Wymagania: wykształcenie kierunkowe: mgr psychologii z przygotowaniem pedagogicznym, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, wysoka kultura osobista, kreatywność, odpowi...

18.03.202418.03.2024