Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Piaski

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA W PIASKU IM. LEŚNIKÓW POLSKICHSZKOŁA PODSTAWOWA W PIASKU IM. LEŚNIKÓW POLSKICH
Piasek

Zakres obowiązków: Organizuje w szkole pomoc psychologiczną, diagnozuje, opiniuje, orzeka, prowadzi psychoterapię, udziela pomocy wych., współpracuje z nauczycielami, rodzicami, inst. pozaszolnymi Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 WESOŁY SMYKNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 WESOŁY SMYK
Chodzież

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi zgodnie z kwalifikacjami do edukacji dzieci w zakresie udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) kierunek/ specjalizacja: psychologia dzieci i młodzieży...

27.05.202427.05.2024