Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Wierzchowo

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Wierzchowo

Numer oferty: StPr/24/0235Obowiązki:Organizacja w placówce pomocy psychologicznejWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie. Umiejętności-diagnozowanie, opiniowanie, or...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 2 WARSZAWSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGOSZKOŁA PODSTAWOWA IM. 2 WARSZAWSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO
Wierzchowo

Zakres obowiązków: Organizacja w placówce pomocy psychologicznej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe magisterskie. Umiejętności-diagnozowanie, opiniowanie, orzekanie, prowadzenie psychoterapii oraz udzielanie pomocy psyc...

10.04.202410.04.2024

PSYCHOLOG

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BIAŁYM BORZEZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BIAŁYM BORZE
Biały Bór

Zakres obowiązków: prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów,diagnozowanie sytaucji wychowawczych w szkole i przedszkolu, udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedaggoicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb, podejmowanie działań w zakresu profilaktyki uzależnien i innych p...

26.04.202426.04.2024