Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Wolsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULO W WOLSZTYNIENIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULO W WOLSZTYNIE
Wolsztyn

Zakres obowiązków: udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, praca w niepełnym wymiarze czasu pracy: 0,25 etatu Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - dobry kontakt z dziećmi...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO IM. JANA PAWŁA IICENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO IM. JANA PAWŁA II
Zbąszynek

Zakres obowiązków: Wsparcie psychologiczno - pedagogiczne uczniów w szkole ponadpodstawowej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

06.09.202406.09.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zbąszynek

Numer oferty: StPr/24/0428Obowiązki:Wsparcie psychologiczno - pedagogiczne uczniów w szkole ponadpodstawowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologiaMiejsce pracy: Kolejowa 4, 66-210 Zbąszynek, powiat: świebodziński, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa...