Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Zawiercie

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

PRZEDSZKOLE NR 2 IM. MISIA USZATKA W ZAWIERCIUPRZEDSZKOLE NR 2 IM. MISIA USZATKA W ZAWIERCIU
Zawiercie

Zakres obowiązków: Prowadzenie badań i działań diagnostycznych. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Pomoc nauczycielom i rodzicom w rozpoznawaniu i rozwoju indywidualnych możliwości dzieci. Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych. Zatrudnienie 11/22 etatu. Wymagania: wykształce...

03.07.202403.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG OFPR/24/1033

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ZAWADCESZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ZAWADCE
Zawadka

Zakres obowiązków: Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, diagnozowanie sytuacji wychowawczych, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieći, rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjn...

01.07.202401.07.2024

PSYCHOLOG SZKOLNY

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. WALERIANA CZUMY W ZAWADCESZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. WALERIANA CZUMY W ZAWADCE
Zawadka

Zakres obowiązków: Praca z uczniami w szkole podstawowej wymagającymi pomocy psychologicznej, pomoc dzieciom z problemami psychologicznymi. Umowa o pracę na czas określony od 01.09.2024 r. do 31.08.2025 r., 1/2 etatu (11 h tygodniowo), w godz. 8:00-14:00 - godziny pracy do ustalenia. Kontakt z pra...

28.06.202428.06.2024