Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Zdziłowice

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG SZKOLNY

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OFIAR PACYFIKACJI W ZDZIŁOWICACHPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OFIAR PACYFIKACJI W ZDZIŁOWICACH
Zdziłowice

Zakres obowiązków: Pomoc psychologiczno pedagogiczna w szkole dla uczniów i nauczycieli. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczneumiejętność - Rozwiązywanie sytuacji trudnych w obszarze pomocy dziecku i rodzinie-wymiana dobrych praktykumiejętność -...

02.01.202402.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL SPECJALISTA PSYCHOLOG

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MODLIBORZYCACHPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MODLIBORZYCACH
Modliborzyce

Zakres obowiązków: 1) prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukac...

29.04.202429.04.2024

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WÓLCE RATAJSKIEJPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WÓLCE RATAJSKIEJ
Wólka Ratajska

Zakres obowiązków: Pomoc psychologiczno pedagogiczna w szkole dla uczniów i nauczycieli Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczneumiejętność - umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)...