Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Zielenice

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIELONEJ WSIZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIELONEJ WSI
Zielona Wieś

Zakres obowiązków: Nauczyciel psycholog wymiar etatu 12,5 godz./tygodniowo Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

GMINNE PRZEDSZKOLE W DĄBROWIE ZIELONEJGMINNE PRZEDSZKOLE W DĄBROWIE ZIELONEJ
Dąbrowa Zielona

Zakres obowiązków: - prowadzenie badań i działań diagnostycznych, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych - diagnozowanie przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu dzieci - udzielanie pomocy psychologiczno–pedagogicznej; - wspieranie nauczycieli ...

17.06.202417.06.2024

PSYCHOLOG (13/22)

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W ZIĘBICACHPRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W ZIĘBICACH
Ziębice

Zakres obowiązków: praca z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat, wspieranie rozwoju dzieci, wspieranie nauczycieli w procesie dydaktycznym Wymiar czasu pracy: 13/22 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne umiejętność - PSYCHOLOG umiejętność - Uprawnieni...

11.06.202411.06.2024