Filtruj

Praca Nauczyciel Religii - Bielsko-Biała

Nauczyciel biologii, matematyki, religii, hiszpańskiego, terapii ped.

nowa oferta
PRYWATNE SZKOŁY CREATIVE W BIELSKU-BIAŁEJPRYWATNE SZKOŁY CREATIVE W BIELSKU-BIAŁEJ
Bielsko-Biała

Nauczyciela biologii, matematyki, religii, języka hiszpańskiego, terapeutę zajęciowego dla ucznia z autyzmem oraz nauczyciela do edukacji wczesnoszkolnej zatrudnią Prywatne Szkoły Creative w Bielsku-Białej (Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące). Zatrudnienie według indywidualnej dyspozycyj...

01.07.202401.07.2024
od 40 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL RELIGII 11/18 ETATU

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2

Zakres obowiązków: Nauczanie Religii w Szkole Podstawowej i ponadpodstawowej. Praca z dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego - głównie zagrożenie niedostosowaniem społecznym. Praca w wymiarze 11/18 etatu wg grafiku pomiędzy godz. 7.00-15.00 od pon. do pt. Umowa o pracę...

18.06.202418.06.2024

NAUCZYCIEL RELIGII - KATECHETA

OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W PSZCZYNIE ŁĄCEOKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W PSZCZYNIE ŁĄCE
Pszczyna

Zakres obowiązków: praca na stanowisku nauczyciela religii - katechety *14/18 etatu, praca wg planu lekcji. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Zgodnie z: - §8 Rozporządzenia MEiN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz.2102) Kwalifikacje do ...

28.06.202428.06.2024