Filtruj

Praca Nauczyciel Religii - Sobótka

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL RELIGII I WDŻ

nowa oferta
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII SŁODOWSKIEJ-CURIESZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII SŁODOWSKIEJ-CURIE
Sobótka

Zakres obowiązków: Zajęcia dydaktyczne z uczniami klas I-VIII. 18/18 etatu. Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 333 03 12, e-mail: sp2sobotka@gazeta.pl Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym ...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL RELIGII, WDŻ - 207

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ -CURIESZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ -CURIE
Sobótka

Zakres obowiązków: zajęcia dydaktyczne z uczniami klas I i VIII Wymagania: wykształcenie - humanistyczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznym...

25.04.202425.04.2024