Filtruj

Praca Nauczyciel Rytmiki - Grabica

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL RYTMIKI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Grabica

Numer oferty: StPr/24/1606Obowiązki:Zajęcia rytmiczne z instrumentami,zajęcia wokalno-taneczne,praca z dziećmi od 3 do 5 lat.3/25 etatu.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania: kurs nauczania rytmiki...

13.09.202413.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

GMINNE PRZEDSZKOLE IM. MISIA USZATKA W GRABICYGMINNE PRZEDSZKOLE IM. MISIA USZATKA W GRABICY
Grabica

Zakres obowiązków: Zajęcia rytmiczne z instrumentami, zajęcia wokalno-taneczne, praca z dziećmi od 3 do 5 lat. 3/25 etatu. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne staż pracy ogółem - lata: 2 kurs nauczania rytmiki, umiejętność gry na instrumen...