Filtruj

Praca Nauczyciel Rytmiki

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Dębica - Rytmika/Gimnastyka/J. angielski/ - Przedszkole

nowa oferta
A2 SP. Z O.O.A2 SP. Z O.O.
Dębica

Prywatne Przedszkole Maluszkowo w Dębicy (ul. Paderewskiego 2) zatrudni nauczycieli z kwalifikacjami do prowadzenia zajęć z: - rytmiki- logorytmiki - j. angielskiego - gimnastyki korekcyjnej Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv lub kontakt telefoniczny.Zachęcamy do zapoznania się z firmą: ww...

11.06.202411.06.2024

NAUCZYCIEL RYTMIKI

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lublin

Numer oferty: StPr/24/1497Obowiązki:prowadzenie z dziećmi zajęć muzyczno-ruchowych przy akompaniamencie instrumentu klawiszowegoWymagania:Wymagania konieczne:Zawód:Instruktor rytmikiWymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:gra na instrumencie klawiszowym; wychowan...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

nowa oferta
PRZEDSZKOLE NR 43 W LUBLINIEPRZEDSZKOLE NR 43 W LUBLINIE
Lublin

Zakres obowiązków: prowadzenie z dziećmi zajęć muzyczno-ruchowych przy akompaniamencie instrumentu klawiszowego Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Instruktor rytmiki staż pracy ogółem - lata: 3 gra na instrumencie klawiszowym; wychowanie przedszkolne;...