Filtruj

Praca Nauczyciel Specjalny - Biłgoraj

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG W SZKOLE SPECJALNEJ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Biłgoraj

Numer oferty: StPr/24/0749Obowiązki:Prowadzenie zajęć psychologicznych indywidualnych i grupowych z uczniami z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, opiniowanie, prowadzenie dokumentacji psychologicznej.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWyk...

22.08.202422.08.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W BIŁGORAJUZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W BIŁGORAJU
Biłgoraj

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć psychologicznych indywidualnych i grupowych z uczniami z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, opiniowanie, prowadzenie dokumentacji psychologicznej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MOTYLEK JUSTYNA KURNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MOTYLEK JUSTYNA KUR
Zwierzyniec

Zakres obowiązków: Pomoc dziecku ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w funkcjonowaniu i nauce w przedszkolu. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - współpraca w grupie Zaangażowanie, cierpliwość. Mile widziane doświadczenie zawodowe....

28.08.202428.08.2024