Filtruj

Praca Nauczyciel Specjalny - Inowrocław

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY (NR 1875)

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIUSZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU
Inowrocław

Zakres obowiązków: praca z dzieckiem posiadającym orzeczenie o kształceniu specjalnym Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej; mile widziane doświadczenie zawodowe...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Inowrocław

Numer oferty: StPr/24/1875Obowiązki:praca z dzieckiem posiadającym orzeczenie o kształceniu specjalnymWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogicznePozostałe wymagania:kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej; mile widziane doświadczenie zawodoweMiejsce pracy:...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRACA pomoc nauczyciela dla dziecka ze spektrum autyzmu/nauczyciel

MONIKAMONIKA
Pakość

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Hop-Siup w Pakości poszukuje nauczyciela współorganizującego proces kształcenia/ pomoc nauczyciela dla dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Wymagania: niekaralność, wykształcenie kierunkowe (ewentualnie osoby w czasie studiów pedagogiczny...

05.07.202405.07.2024
od 4300 zł