Filtruj

Praca Nauczyciel Specjalny - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA/TERAPEUTA

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE Z ODDZIAŁAMI SPECJALNYMI SŁONECZNY DOMEK KATARZYNA PIECHOWIAKNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE Z ODDZIAŁAMI SPECJALNYMI SŁONECZNY DOMEK KATARZYNA PIECHOWIAK
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Praca w grupie przedszkolnej. Prowadzenie terapii z dziećmi. Praca w Kołobrzegu, w godzinach 6:30-14:30, 8:30-16:30. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL- PEDAGOG SPECJALNY

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. H. SIENKIEWICZA W KOŁOBRZEGUZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. H. SIENKIEWICZA W KOŁOBRZEGU
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi w szkole ponadpodstawowej. Wymiar etatu: 15/20 Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

13.06.202413.06.2024

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIESZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIE
Charzyno

Zakres obowiązków: Współorganizowania kształcenia uczniów: z niepełnosprawnością, niedostosowanych społecznie. zagrożonych niedostosowaniem społecznym. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne [Inne] : Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej...

04.06.202404.06.2024