Filtruj

Praca Nauczyciel Swietlicy - Ustroń

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W USTRONIUZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W USTRONIU
Ustroń

Zakres obowiązków: Praca na świetlicy szkolnej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne umiejętność - zdolności manualne i plastyczne umiejętność - Zdolności artystyczne i twórcze...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię nauczyciela

KONTAKTKONTAKT
Bielsko-Biała

Zatrudnię pedagoga, surdopedagoga oraz nauczyciela świetlicy w szkole podstawowej w Bielsku Białej...

11.09.202411.09.2024

Nauczyciel świetlicy

SEKRETARIAT SZKOŁY PODSTAWOWEJ AKADEMII U KAROLCISEKRETARIAT SZKOŁY PODSTAWOWEJ AKADEMII U KAROLCI
Skoczów

Zatrudnimy nauczyciela do pracy w świetlicy szkolnej, Kameralna szkoła, świetlica dobrze wyposażona. Dogodne warunki pracy....

07.09.202407.09.2024