Filtruj

Praca Nauczyciel Techniki - Siedlce

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL TECHNIKI

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SIEDLCACHSZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SIEDLCACH
Siedlce

Zakres obowiązków: Nauczanie w klasach 4 - 6, obowiązki wynikające z organizacji pracy szkoły. Praca zgodnie z planem lekcji w godzinach 08.00-14.00. Istnieje możliwość dłuższej współpracy. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne w...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Wizytator

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Siedlce

Kuratorium Oświaty w Warszawie Kurator Oświaty poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Wizytator w Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach Wizytator Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: wykonuje zadania związane z realizacją lokalnej polityki oświatowej zgodnie z polit...

26.02.202426.02.2024