Filtruj

Praca Nauczyciel Techniki - Świętoszów

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL TECHNIKI

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. UNII EUROPEJSKIEJ W ŚWIĘTOSZOWIEZESPÓŁ SZKÓŁ IM. UNII EUROPEJSKIEJ W ŚWIĘTOSZOWIE
Świętoszów

Zakres obowiązków: Nauczyciel techniki - 6/18 etatu Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym....

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNYCH LUB / I TEORETYCZNYCH PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH Z BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH W BOLESŁAWCUZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH W BOLESŁAWCU
Bolesławiec

Zakres obowiązków: Realizacji treści programowych dla zawodu mechanik pojazdów samochodowych i technik pojazdów samochodowych. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym lub osoba nie będąca nauczycielem, posiadaj...

04.04.202404.04.2024