Filtruj

Praca Nauczyciel Wczesnoszkolny - Zielona Góra

1-3 z 3 ofert pracy

Przedszkole Akademia Montessori zatrudni nauczyciela

ANNA KOTLIŃSKAANNA KOTLIŃSKA
Zielona Góra

Niepubliczne Przedszkole Akademia Montessori zatrudni nauczyciela grupy przedszkolnej. Oferujemy Stałą pracę na pełen etat w przyjaznym zespole. Będziesz pracować w grupie z drugim, życzliwym nauczycielem oraz pomocą nauczyciela. Zapewniamy również możliwość uczestnictwa w szkoleniach i podnosz...

06.06.202406.06.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

FABRYKA POSTĘPUFABRYKA POSTĘPU

Zatrudnię nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej do prowadzenia indywidualnych korepetycji z uczniami. Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania....

02.06.202402.06.2024

Nauczyciel edukacji przedszkolnej

AGNIESZKAAGNIESZKA

Obowiązki: Zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery dla dzieci. Wspieranie rozwoju dzieci w różnych obszarach Praca na pełny etat Współpraca z zespołem. Prowadzenie zajęć edukacyjnych Wymagania: Kreatywność Dobra organizacja Umiejętność pracy w zespole. Zaangażowanie w pracę z dziećm...

23.05.202423.05.2024
od 6000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0402 s