Filtruj

Praca Nauczyciel Wiedzy - Wałbrzych

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

DOLNOŚLĄSKI MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W WAŁBRZYCHUDOLNOŚLĄSKI MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W WAŁBRZYCHU
Wałbrzych

Zakres obowiązków: Praca z młodzieżą niedostosowaną społecznie. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym kierunkowe + resocjalizacja lub socjoterapia...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC NAUCZYCIELA - 233

INLINGUA EWELINA BRINCAT - NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE ABRACADABRAINLINGUA EWELINA BRINCAT - NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE ABRACADABRA
Świdnica

Zakres obowiązków: wsparcie ucznia w realizacji programu nauczania i integracji z grupą, współpraca z nauczycielem wiodącym na gruncie procesów dydaktycznych Praca w Niepublicznym Przedszkolu Językowym ABRACADABRA Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) do nowego przedszko...

13.05.202413.05.2024

Lektor Nauczyciel języka angielskiego

MAGDAMAGDA
Dzierżoniów

Fabryka Języka rozwija się. Szukamy osób do naszego zespołu! Mamy misję i wizję - nie krążymy bez celu. Masz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności językowe (min.B2)? A może jesteś studentem lub absolwentem filologii angielskiej? Czy Twoimi wartościami są: poczucie celu, prestiż, sukces, rel...

28.12.202328.12.2023
od 60 zł