Filtruj

Praca Nauczyciel Wspomagajacy - Białołęka

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

SZKOŁA PODSTAWOWA W BIAŁOŁĘCESZKOŁA PODSTAWOWA W BIAŁOŁĘCE
Białołęka

Zakres obowiązków: - udział w całościowym rozwoju dziecka w przedszkolu, - dostosowanie metod do możliwości dziecka podczas zajęć, - indywidualne podejście mające na celu umożliwienie dziecku wszechstronnego rozwoju, - stała kontrola i opieka podczas pobytu dziecka w przedszkolu, - współpraca z rodz...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W JACZOWIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W JACZOWIE
Jaczów

Zakres obowiązków: obowiązki nauczyciela wspomagającego Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne 10,5/20 etatu. Mile widziane doświadczenie....

28.08.202428.08.2024