Filtruj

Praca Nauczyciel Wspomagajacy - Dębica

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC NAUCZYCIELA

nowa oferta
Dębica

Zakres obowiązków: Pomoc w organizowaniu i prowadzeniu procesu opiekuńczego, wychowawczego i dydaktycznego, realizacja zasad i czynności wynikających ze statutu przedszkola, otoczenie opieką każdego z wychowanków, tworzenie warunków wspomagających rozwój dzieci, ich zdolności i zainteresowań, dbałoś...

28.06.202428.06.2024

Przyjmiemy do pracy w przedszkolu. Nauczyciel wspomagający.

PRZEDSZKOLEPRZEDSZKOLE
Dębica

Przyjmiemy do pracy w przedszkolu w Dębicy. Wymagania: wykształcenie wyższe, kierunek terapia spektrum autyzmu lub oligofrenopedagogika mile widziane minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym....

19.06.202419.06.2024

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W ŻDŻARACHZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W ŻDŻARACH
Zdżary

Zakres obowiązków: Nauczyciel wspomagający ucznia, umowa na pełny etat na czas określony Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

06.06.202406.06.2024