Filtruj

Praca Nauczyciel Wspomagajacy - Kędzierzyn-Koźle

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE INTEGRACYJNE

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 21PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 21
Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków: Nauczyciel wspomagający w grupie integracyjnej. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) wyk. wyższe, magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym wynagrodzenie zależne jest od stopnia awansu zawodowego kandydata, w ofercie podane jest kwota mi...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/1034Obowiązki:Nauczyciel wspomagający w grupie integracyjnej.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogicznePozostałe wymagania:wyk. wyższe, magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym wynagrodzenie zależne jest od stopnia awansu zaw...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KOZŁOWIEZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KOZŁOWIE
Kozłów

Zakres obowiązków: Wykształcenie wyższe kierunkowe; przygotowanie pedagogiczne; studia z zakresu oligofrenopedagogiki, udzielanie pomocy nauczycielowi prowadzącemu w zajęciach w klasie szkolnej, jedna zmiana; miejsce pracy: Kozłów; wymiar etatu 15/20 Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (...

09.09.202409.09.2024