Filtruj

Praca Nauczyciel Wspomagajacy - Sampława

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI - 20/20

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W SAMPŁAWIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W SAMPŁAWIE
Sampława

Zakres obowiązków: Współorganizowanie procesu kształcenia uczniów ze spektrum autyzmu Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe - kierunkowe, termina składania dokumentów - 30.07.2024r. Umowa na zastępstwo na rok szkolny 24/25 Kontakt tel: 089 645 92 81 lub mailowy ...

04.07.202404.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ (OLIGOFRENOPEDAGOG)

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W LUBAWIEPRZEDSZKOLE MIEJSKIE W LUBAWIE
Lubawa

Zakres obowiązków: Nauczyciel wspomagający w grupie integracyjnej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wyksztacenie wyższe kierunkowe, kontakt mailowy - przedszkole@lubaa.pl lub tel: 089 645 24 46...

18.06.202418.06.2024