Filtruj

Praca Nauczyciel Wspomagajacy - Sochaczew

1-2 z 2 ofert pracy

Praca w przedszkolu

KOLOROWEZUCZKIKOLOROWEZUCZKI
Sochaczew

Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Żuczki w Żukowie do swojego zespołu poszukuje: - Nauczyciela wychowania przedszkolnego - Nauczyciela wspomagającego - Pomoc nauczyciela \u2028 Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.\u2028\u2028Wszystkie chętne osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego/ma...

20.03.202420.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJACY DLA DZIECKA Z AUTYZMEM I ZESPOŁEM ASPERGERA

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 3 IM. JANA BRZECHWYMIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 3 IM. JANA BRZECHWY
Sochaczew

Zakres obowiązków: - współorganizowanie procesu kształcenia w grupie z dziećmi posiadającymi orzeczenie o posiadanym autyźmie - współpraca z nauczycielami, obsługą i rodzicami Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 1 Wymagane doświadczenie pracy...

15.02.202415.02.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0288 s