Filtruj

Praca Nauczyciel Wspomagajacy - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG (O)

STOWARZYSZENIE ICH LEPSZE JUTROSTOWARZYSZENIE ICH LEPSZE JUTRO
Tarnów

Zakres obowiązków: terapia psychologiczna, diagnoza psychologiczna, konsultacje psychologiczne Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, umiejętność pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, staż pracy b...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Wizytator

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Tarnów

Kuratorium Oświaty w Krakowie Małopolski Kurator Oświaty poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Wizytator w Delegaturze w Tarnowie Wizytator Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: sprawuje nadzór pedagogiczny w szkole lub placówce w zakresie oceny stanu przestrzegania przepisów prawa...

08.03.202408.03.2024

Wizytator

Tarnów

06.02.202406.02.2024