Filtruj

Praca Nauczyciel Wspomagajacy - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STEFANA BATOREGO W ZAMOŚCIUSZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STEFANA BATOREGO W ZAMOŚCIU
Zamość

Zakres obowiązków: Wspomaganie dziecka z Aspargerem. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne umiejętność - dobry kontakt z dziećmi Uprawnienia do pracy z dzieckiem z Aspargerem....

08.08.202408.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/1919Obowiązki:Wspomaganie dziecka z Aspargerem.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne dobry kontakt z dziećmi Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalnaPozostałe wymagania:Uprawnienia do pracy z dzieckiem...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MOTYLEK JUSTYNA KURNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MOTYLEK JUSTYNA KUR
Zwierzyniec

Zakres obowiązków: Pomoc dziecku ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w funkcjonowaniu i nauce w przedszkolu. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - współpraca w grupie Zaangażowanie, cierpliwość. Mile widziane doświadczenie zawodowe....

28.08.202428.08.2024