Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Fizycznego - Pszczyna

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W PSZCZYNIE ŁĄCEOKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W PSZCZYNIE ŁĄCE
Pszczyna

Zakres obowiązków: praca na stanowisku nauczyciela wychowania fizycznego w Ośrodku Wychowawczym praca wg grafiku, niepełny etat, 11 h tygodniowo (11/18) Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Zgodnie z: - §3.1 Rozporządzenia MEiN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od na...

28.06.202428.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel wychowania fizycznego

NIEPUBLICZNE PLACÓWKI OŚWIATOWE JONATANNIEPUBLICZNE PLACÓWKI OŚWIATOWE JONATAN
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie lekcji  wychowania fizycznego oraz innych zajęć sportowych (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i zainteresowaniami) Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą szkoły  Rozwijanie sportowych zainteresowań uczniów  Aktywny udział w życiu szkoły  Funkcja wychowawcy lub w...

27.06.202427.06.2024

POMOC NAUCZYCIELA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 IM. JANA III SOBIESKIEGOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 IM. JANA III SOBIESKIEGO

Zakres obowiązków: Asekuracja w codziennych czynnościach ucznia niepełnosprawnego ruchowo w klasie II szkoły podstawowej: chodzenie, rozbieranie i ubieranie, pakowanie i rozpakowywanie plecaka, posiłki ( w tym karmienie podczas obiadu), korzystanie z toalety, ćwiczenia na zajęciach wychowania fizycz...