Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Fizycznego - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO (O)

CALM EDU SP. Z O.O.CALM EDU SP. Z O.O.
Tarnów

Zakres obowiązków: Nauczyciel wychowania fizycznego Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, oligofrenopedagogika, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność. Praca w Dąbrowie Tarnowskiej od pon. do pt. w prze...

08.04.202408.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Nauczyciel - Przedszkole Kryjówka w Tarnowie Podgórnym

PRZEDSZKOLE KRYJÓWKAPRZEDSZKOLE KRYJÓWKA
Tarnowo Podgórne

Przedszkole Publiczne Kryjówka w Tarnowie Podgórnym, pracujące w oparciu o nowoczesne metody nauczania, poszukuje profesjonalisty na stanowisko Nauczyciel wychowania przedszkolnego w wymiarze 1/1 etat Obowiązki: Wychowanie i kształcenie dzieci przy pomocy gier, muzyki, prac plastycznych, filmów, ...

27.03.202427.03.2024
od 5600 zł