Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Bobolice

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W SZKLARACH HUTAPRZEDSZKOLE PUBLICZNE W SZKLARACH HUTA
Bobolice

Zakres obowiązków: Organizowanie i prowadzenie procesu wychowawczo dydaktyczno opiekuńczego w przedszkolu (grupa 3-4 latków) Umowa na zastępstwo na jeden rok szkolny 2024/2025 Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel przedszkola 1)jednolite studia magisterskie ...

29.07.202429.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię NAUCZYCIELA Edukacji Wczesnoszkolnej

KRYSTYNAKRYSTYNA
Kamnica

OPIS Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu a dzieci to twoja największa pasja wyślij CV już dziś!! Obecnie poszukujemy: · Na stanowisko: NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO i NAUCZYCIEL Edukacji Wczesnoszkolnej · Miejsce wykonywania pracy: Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamnicy. Termin rozpoczę...

04.03.202404.03.2024
od 5100 zł