Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Dygowo

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W DYGOWIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W DYGOWIE
Dygowo

Zakres obowiązków: Nauczyciel w przedszkolu. Praca w godz. 6:30-11:30, 11:30-16:30. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRZEDSZKOLE ANGLOJĘZYCZNE MAŁY POLIGLOTA EWELINA SUTUŁAPRZEDSZKOLE ANGLOJĘZYCZNE MAŁY POLIGLOTA EWELINA SUTUŁA
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Opieka dydaktyczno-wychowawcza, praca zmianowa- w przedziale godz. 6:30-16:30, 25 godz. tyg. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

23.04.202423.04.2024

Pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego

PRZEDSZKOLE MONTESSORIPRZEDSZKOLE MONTESSORI
Mierzyn

Niepubliczne Przedszkole Montessori w Mierzynie poszukuje pomocy nauczyciela wychowania przedszkolnego. Wymagania: wykształcenie pedagogiczne (może być w trakcie), wysoka kultura osobista, wysokie zdolności interpersonalne, szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość, ponadto pracowitość, otwartość nan...

21.11.202321.11.2023
od 3600 zł