Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Iwiczna

1-2 z 2 ofert pracy

Nauczyciel wychowania przedszkolnego okolice Piaseczna

JOLAJOLA
Stara Iwiczna

Nauczyciel wychowania przedszkolnego Niepubliczne Przedszkole i Żłobek” Słoneczne Aniołki” w Starej Iwicznej okolice Piaseczna poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkole to miejsce w którym możesz rozwinąć swój potencjał jako nauczyciel. Panuje twórcza, c...

22.02.202422.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 17 W KUTNIE NIEZAPOMINAJKAPRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 17 W KUTNIE NIEZAPOMINAJKA
Kutno

Zakres obowiązków: Nauczanie w przedszkolu. Praca w wymiarze 25/25 etatu. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) doświadczenie zawodowe-mile widziane,dobry kontakt z dziećmi i dorosłymi,umiejętność współpracy w zespole,zaagażowanie...

19.04.202419.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0283 s