Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Kamieniec

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

JOANNAJOANNA
Kamieniec Wrocławski

Niepubliczne Przedszkole Kredka w Kamieńcu Wrocławskim zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Kandydatka dołaczy do grupy juz prowadzonej przez jedną z opiekunek. Doświadczenie nie jest wymagane. Praca na etat pełny lub częściowy. Osoby zaineresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego Ob...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SIÓSTR SALEZJANEKNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SIÓSTR SALEZJANEK
Pieszyce

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczo - wychowawczych Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe pedagogiczne: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Umiejętności: współpraca w zespole i praca z dziećmi....

30.08.202430.08.2024

ZPHU MAREK MACHNIK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SKACZĄCE NUTKI W OLBRACHCICACH WLK.ZPHU MAREK MACHNIK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SKACZĄCE NUTKI W OLBRACHCICACH WLK.
Stoszowice

Zakres obowiązków: W ZAWODZIE istnieje możliwość negocjacji rodzaju umowy długości umowy praca Stoszowice 34 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel przedszkola umiejętność - Umiejętności w zawodzie DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE...

27.08.202427.08.2024