Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Konstantynów

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

PRZEDSZKOLEPRZEDSZKOLE
Konstantynów Łódzki

Przedszkole w Konstantynowie Łódzkim poszukuje Nauczyciela wychowania przedszkolnego.Wymagania:- Wykształcenie wyższe kierunkowe – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna – warunek koniecznyOferujemy:- Stabilne zatrudnienie, długoletnią współpracę- Pracę w wybranym wymiarze 25h/30h/35h/40h tygodnio...

03.04.202403.04.2024

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY RADOSNA DOLINKA S. C.NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY RADOSNA DOLINKA S. C.
Żarnów

Zakres obowiązków: NAUCZANIE, WYCHOWANIE, OPIEKA NAD DZIEĆMI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność pracy z dziećmi w wieku 3 - 5 lat...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL (OLIGOFRENOPEDAGOG)

K&M PARTNER SP. Z O.O.K&M PARTNER SP. Z O.O.
Radomsko

Zakres obowiązków: wychowanie oraz nauka dzieci z autyzmem (wychowanie przedszkolne) Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe o kierunku oligofrenopedagogika lub inne uprawniające do pracy z dziećmi z autyzmem...

05.04.202405.04.2024