Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Kurów

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (W GRUPIE 10-12 DZIECI)

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW S. FAUSTYNY KOWALSKIEJ W KUROWIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW S. FAUSTYNY KOWALSKIEJ W KUROWIE
Kurów

Zakres obowiązków: Praca w grupie 3-4 latków lub 5-6 latków w grupie liczącej 10-120 dzieci Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

AGNIESZKAAGNIESZKA
Nałęczów

NAuczyciel w Przedszkolu Poszukujemy osoby na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego. Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia. Umowa o pracę na pełny etat. Praca od 20 maja lub początku czerwca. Wymagania: uprawnienia do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania prze...

26.04.202426.04.2024
od 4300 zł