Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Łomża

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łomża

Numer oferty: StPr/24/0514Obowiązki:Praca dydaktyczno-wychowawczo- opiekuńcza w oddziale zerowym.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:wymagania: wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA W ŁOMŻYSZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA W ŁOMŻY
Łomża

Zakres obowiązków: Praca dydaktyczno-wychowawczo- opiekuńcza w oddziale zerowym. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne wymagania: wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, kwalifikacje zgodne z wymogami na zajmowanym stanowisku...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukiwany nauczyciel do przedszkola niepublicznego

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNEPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
Łomża

Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego do przedszkola niepublicznego. Wymagane odpowiednie wykształcenie. CV proszę składać na adres e-mail podany w ogłoszeniu. @...

01.06.202401.06.2024