Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Nowe

16-18 z 18 ofert pracy

Nauczyciela lub pedagoga specjalnego w przedszkolu

WIOLETAWIOLETA
Nowy Dwór Gdański

Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego lub pedagoga w niepublicznej placówce w Nowym Dworze Gdańskim. . Obowiązki: prowadzenie zajęć grupowych prowadzenie dzienników współpraca z rodzicami współpraca ze specjalistami (psycholog, pedagog, logopeda) Wymagania: ukończone studia z zakres...

27.04.202427.04.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

SYLWIA GODLEWSKASYLWIA GODLEWSKA
Nowy Dwór Mazowiecki

Nauczyciel wychowania przedszkolnego Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Wymagania: -wykształcenie z zakresu wychowania przedszkolnego lub edukacji wczesnoszkolnej, - powołanie i pasja do pracy z maluchami, - kreatywność i zaangażowanie, - odpowiedzialność, - brak przeciwwskazań zdrowotnych ...

25.04.202425.04.2024

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MINI AKADEMIA  BARBARA SZURIKPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MINI AKADEMIA BARBARA SZURIK
Kcynia

Zakres obowiązków: praca z dziećmi w wieku 2,5 - 6 lat; wykształcenie wyższe kierunkowe, doświadczenie w pracy z dziećmi, uprawienia: przygotowanie pedagogiczne, oligofrenopedagogika lub inne pokrewne, umiejętności plastyczne, muzyczne Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat...

31.07.202431.07.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0435 s