Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Rydzyna

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W RYDZYNIESPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W RYDZYNIE
Rydzyna

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z wychowania przedszkolnego z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz słabosłyszącymi i niesłyszącymi oraz autyzmem Wymiar etatu 18/18 Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne staż pracy ...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO [25/25]

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH W GOGOLEWIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH W GOGOLEWIE
Gogolewo

Zakres obowiązków: -Osoby zainteresowane proszone są w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny 721-570-347 w godz. 8.00 - 18.00 lub na adres e-mail: sp@gogolewo.spsk.pl - Wymiar zatrudnienia 25/25 - Zatrudnienie na czas określony. - Wynagrodzenie wg Tabeli MEiN Wymagania: wykształcenie - pedag...

13.06.202413.06.2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego / Pedagog specjalny

MACIEJMACIEJ
Widziszewo

Opis stanowiska: Poszukujemy zaangażowanej i miłej osoby, która dołączy do otwartego, profesjonalnego zespołu Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego. Nauczyciel będzie odpowiedzialny za współtworzenie przyjaznego i stymulującego środowiska przedszkolnego oraz zapewnienie wysokiej jakości edukacji i ...

od 5000 zł