Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Świebodzice

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO FŚW

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 NIEZAPOMINAJKAPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 NIEZAPOMINAJKA
Świebodzice

Zakres obowiązków: praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, realizacja obowiązującej podstawy programowej, zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych wymiar etatu: 25/25 )pełen) wg. pensum Karta Nauczyciela godziny pracy wg ustalonego grafiku pracy Pensum Karta Nauczyciela Wymagania: wykształceni...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SIÓSTR SALEZJANEKNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SIÓSTR SALEZJANEK
Pieszyce

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczo - wychowawczych Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe pedagogiczne: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Umiejętności: współpraca w zespole i praca z dziećmi....

30.08.202430.08.2024

Praca dla nauczyciela edukacji przedszkolnej

FUNDACJA INFINITUMFUNDACJA INFINITUM
Świdnica

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w Boleścinie poszukuje osoby na stanowisko NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGOOczekujemy wykształcenia wyższego kierunkowego- pedagogiczne, wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna ,-umiejętności pracy w zespole oraz zaangażowaniaOferujemy:-stałe, st...

23.08.202423.08.2024