Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Wolbórz

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE DOMOWE PRZEDSZKOLEPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE DOMOWE PRZEDSZKOLE
Wolbórz

Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie kierunkowe (edukacja wczesnoszkolna, przedszkolna), mile widziane ukończone studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej...

22.08.202422.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SYLWIA RADZISZEWSKA NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NAUKOWE MALI ODKRYWCY W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIMSYLWIA RADZISZEWSKA NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NAUKOWE MALI ODKRYWCY W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków: Planowanie, organizowanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne wykształcenie kierunkowe...

03.09.202403.09.2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

MAGDALENAMAGDALENA
Bujny

Niepubliczne Przedszkole Bajka poszukuje kreatywnych i zaangażowanych nauczycieli do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wymagania: - Wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki przedszkolnej lub pokrewnych dziedzin. - Pasja i zaangażowanie w pracy z najmłodszymi. - Umiejętność tworzenia ciekawych...

03.10.202303.10.2023