Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Zduńska Wola

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

AGNIESZKA GRZEGORZEWSKA FIRMA MUZYCZNO-TANECZNA RYTMAGNIESZKA GRZEGORZEWSKA FIRMA MUZYCZNO-TANECZNA RYTM
Zduńska Wola

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych w przedszkolu, opieka nad dziećmi Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) - mile widz. magister wych. przedszkolnego - umiejętność porozumiewania się z dziećmi - praca po 6,5 godz. dziennie w godz. 7.00 - 16.30...

10.09.202410.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0414Obowiązki:prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych w przedszkolu, opieka nad dziećmiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolnePozostałe wymagania: - mile widz. magister wych. przedszkolnego -...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Nauczyciel wychowania przedszkolnego/ pomoc nauczyciela

MONIKAMONIKA
Pabianice

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w Pabianicach szuka zaangażowanego nauczyciela/ pomocy nauczyciela do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi Wymagania: Wykształcenie magisterskie lub podyplomowe z zakresu pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna ( nauczyciel) Umiejętność pracy z ...

12.08.202412.08.2024
od 4500 zł