Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Zieleniec

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

nowa oferta
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 17MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 17
Zielona Góra

Zakres obowiązków: praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyzsze, edukacja przedszkolna, zintegrowana edukacja...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA WCZESNOSZKOLNEGO I PRZEDSZKOLNEGO (ŻAGAŃ)

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żagań

Numer oferty: StPr/24/0254Obowiązki:Prowadzenie zajęć z edukacyjnych, opiekuńczych i wychowawczych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolnaPozostałe wymagania:Mile widziane studia podyplomowe o kierunku oligofrenopedagog...

13.06.202413.06.2024