Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Złoczew

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZŁOCZEWIEZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZŁOCZEWIE
Złoczew

Zakres obowiązków: obowiązki wychowawcy grupy przedszkolnej grupa 4 latków, w pełnym wymiarze czasu pracy Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - sumienność, obowiązkowość umiejętność - Punktualność umiejętność - bardzo dobra organizacja pracy...

12.09.202412.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Złoczew

Numer oferty: StPr/24/0836Obowiązki:obowiązki wychowawcy grupy przedszkolnej grupa 4 latków, w pełnym wymiarze czasu pracyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: sumienność, obowiązkowość Punktualność bardzo dobra organizacja pracy Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Miejsce prac...

Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. BERNADETTY SOUBIROUS W TRZCINCEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. BERNADETTY SOUBIROUS W TRZCINCE
Pipie

Zakres obowiązków: Nauczanie wychowania przedszkolnego Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

11.09.202411.09.2024