Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowawca - Cieszyn

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL- WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZO-REWALIDACYJNYCH W CIESZYNIEZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZO-REWALIDACYJNYCH W CIESZYNIE
Cieszyn

Zakres obowiązków: praca z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym, z autyzmem i zespołem Aspergera Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU NAUCZYCIELA, STUDIA PODYPLOMOWE LUB KURS KWALIFIKACYJNYZ ZA...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W BRENNEJPRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W BRENNEJ
Brenna

Zakres obowiązków: Wspieranie nauczycieli, wychowawców, grup wychowawczych i innych specjalistów w rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień dzieci oraz trudności w...

08.05.202408.05.2024