Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowawca - Nowe

1-3 z 3 ofert pracy

wychowawca w Domu dla Dzieci w Nowym Dworze Gdańskim

FUNDACJA RODZINNY GDAŃSKFUNDACJA RODZINNY GDAŃSK
Nowy Dwór Gdański

poszukujemy Wychowawcę do Domu dla Dzieci w Nowym Dworze Gdańskimoferujemy cały etat na umowę o pracęWymagania:-ukończone studia pedagogiczne lub psychologiczne lub na innym kierunku którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę albo przygotowanie pedagogiczne uprawniające do w...

28.08.202428.08.2024

NAUCZYCIEL- WYCHOWAWCA W PRZEDSZKOLU

FUNDACJA POROZUMIENIE WZGÓRZ DALKOWSKICHFUNDACJA POROZUMIENIE WZGÓRZ DALKOWSKICH
Nowa Sól

Zakres obowiązków: Nauczyciel przedszkola realizuje zadania wychowawczo - dydaktyczne i opiekuńcze w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnego, celami zawartymi w programach przyjętych w przedszkolu do realizacji oraz koncepcji pracy przedszkola, planie pracy przedszkola...

21.08.202421.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nowa Sól

Numer oferty: StPr/24/0320Obowiązki:Nauczyciel przedszkola realizuje zadania wychowawczo - dydaktyczne i opiekuńcze w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnego, celami zawartymi w programach przyjętych w przedszkolu do realizacji oraz koncepcji pracy przedszkola, planie ...