Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowawca - Teresin

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL - WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

SZOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PAPROTNISZOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PAPROTNI
Teresin

Zakres obowiązków: Nauczyciel - wychowawca świetlicy Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) [Inne] : Wyższe pedagogiczne. Umowa na czas określony od 01.09.2024 do 31.08.2025. Wysokość wynagrodzenia zależna od stopnia awansu zawodowego od 4788 do 5915 + dodatki....

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

EWA KUBICKAEWA KUBICKA
Góra Kalwaria

Zakres obowiązków: wychowawca w przedszkolu Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

25.06.202425.06.2024

Wychowawca przedszkolny z językiem angielskim

ANNAANNA
Mińsk Mazowiecki

Obowiązki: Zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery dla dzieci. Wspieranie rozwoju dzieci w różnych aspektach. Praca na pełny etat, w systemie zmianowym. Współpraca z zespołem. Praca z małymi grupami dzieci. Wspieranie nauczyciela podczas różnych aktywności. Pomoc w obsłudze dzieci. Bu...

06.06.202406.06.2024
od 4500 zł