Filtruj

Praca Nauczyciel Wychowawca - Toruń

Psycholog ,trener programów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży

ŁUKASZŁUKASZ
Toruń

Krokus Pracownia Szkoleniowa działa w branży szkoleniowej od 2009 roku na obszarze całego kraju. Interesują nas projekty społeczne, podnoszące jakość życia w społeczeństwie. Poszukujemy Psychologa, Pedagoga, osoby komunikatywnej do prowadzenia zajęć profilaktyczno-terapeutycznych dla uczniów i ich r...

25.09.202325.09.2023
od 80 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - PRZEDSZKOLE PAROWOZIK W GNIEWKOWIE (NR 1763)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Gniewkowo

Numer oferty: StPr/24/1763Obowiązki:praca z dziećmi w przedszkolu - wychowawca grupy (Przedszkole Parowozik w Gniewkowie)Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolnaMiejsce pracy: Zajezierna 8, 88-140 Gniewkowo, ...

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

P.W. E-MIR MAJEWSKI MIROSŁAWP.W. E-MIR MAJEWSKI MIROSŁAW
Gniewkowo

Zakres obowiązków: praca z dziećmi w przedszkolu - wychowawca grupy (Przedszkole Parowozik w Gniewkowie) Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...